Pogledaj jedan post
Old 14.03.2011., 14:21   #47
Quote:
tiksa123 kaže: Pogledaj post
Danas sam bio u gornjoj bistri u bolnici za jako tesko bolesnu djecu od rodjenja na razgovoru sa ravnateljem bolnice zamjenicom i glavnom sestrom da bi me proveli kroz bolnicu i dali mi potrebne informacije za akciju koju organiziram u kojoj se uopce ne trazi financijska pomoc ili novci a nesmijem je tu objavit jel nisam udruga a radi se o tesko bolesnoj djeci a zalosna je cinjenica da talijani gore dolaze volontirat i radit sa tom djecom a ja na hrvatskom forumu jel nisam udruga nesmijem objavit akciju koja je za tesko bolesnu djecu u kojoj se nebi pomoglo samo njima vec i njihovim roditeljima koji se isto tako tesko nose sa tim problemom .. pp mi je otvoren za sva pitanja .. hvala i sad me banajte ak ocete zauvjek
vec ti je bilo gore objasnjeno zasto je tako:

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tiksa123, molim te , neka gospoda posalje mail na [email protected] kojim potvrduje tvoj post
nemoj se ljutiti , ali na neki nacin moramo potvrditi radi li se o legitimnoj akciji
imali smo slucajeva prevare i ne zelimo da netko iskoristava ljudsku dobrotu i forum za vlastiti probitak
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom