Pogledaj jedan post
Old 06.07.2016., 08:48   #109
Čitam malo vaša iskustva,vjerujem da su neke osobe na nekoj višoj vibraciji ili na neki način imaju otvorene kanale,i putem snova mogu komunicirati s dušama s one strane. Godinama unazad sanjala sam djeda od prijateljice, kojeg sam dok je bio živ,uvijek pozdravila,dala mu ruku i pitala ga kako je,starim ljudima to puno znači da im netko uputi lijepu rijec,popriča s njima, a inace cesto sam boravila kod te frendice,bile smo jos u osnovnoj školi tada, nerazdvojne,kad joj je djed umro,ja sam bila daleko,na studiju,i nisam mnogla ići na pogreb,cca tjedan-dva nakon pogreba sanjala sam ga: došao je do mene, u odjelu,onako fino skockan,bio je sretan, oko nas samo crna pozadina, rekao mi je: MI SE NISMO JOŠ POZDRAVILI! i dao mi ruku,ja jednostavno nisam rekla ni riječ,nakon toga se okrenuo i otišao,kao da sam znala da nesmijem za njim,ja sam samo stajala,i kad sam se probudila suze mi krenule,još i danas prođu me trnci kad se toga sjetim.
Drugi slučaj,moj bivši dugogodišnji dečko(nazalost mlad tragično poginuo) s kojim sam odavno prekinula i nismo bili u nikakvom kontaktu,ali bili smo se rastali na kulturan način kao ljudi,nakon prekida svatko je imao svoj zivot itd. sanjala sam ga prvi put cca godinu nakon sto je poginuo,vodio me na putovanja,baš ugodan san je bio,ali znala sam da je to napravio jer se htio iskupiti za neke svoje postupke dok smo bili u vezi(duga priča) nije bas puno pričao ali dao mi je do znanja da zeli popraviti stvari,i uveseliti me,san je bio više nego ugodan,i sinoć sam ga opet sanjala,znala sam u snu da ga nema više,i bilo mi je jako teško,falio mi je,i sad ispostavilo se da ima brata blizanca( ali samo u snu) i ja sam ga tek sad vidjela prvi puta kao,i jako me podsjećao na njega,a opet bila sam svjesna da ta osoba mene nezna,ali nekako smo se grlili i ljubili,i to je zapravo bio on,a ne taj blizanac(u snovima je sve moguce ) i bio je tužan,rekao mi je da mu falim,tako se grlili,i ja se probudila.....
inače u real life mislim da me nikad nije bio prebolio,i zao mi je sto je sve to tako zavrsilo...neznam ako mi je zelio reci nesto,ili jednostavno mu falim ,pa me htio malo posjetiti...
__________________
Amicus certus in re incerta cernitur
Lorena10 is offline  
Odgovori s citatom