Pogledaj jedan post
Old 24.07.2017., 11:00   #6
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Daj, ne plašite ga.

Bit će bolje ali se kreći. Nemoj zapast u letargiju, izlazi i druži se (hobi, izlasci, bilo šta). Svaki put kada ti mozak krene sa trikovima u kojima te uvlači u misli da ti ona nedostaje, sjeti se da nije to bilo to i da ima stvarno mnogo divnih žena koje vrijedi upoznat.

Proć će, kao da nije bilo.

Čim razviješ apetit za druge cure, bit će znaaaatno bolje. Zato, action!
Da, mi ga plašimo, a ti mu uopće nisi odgovorila na pitanje.

Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Sad ove tri godine me jako plaši Možete reć da je to narcisoidno, al ova nastala depresija plus apstinencijska kriza koja slijedi... ha nije baš nešto čemu se možeš veselit... Znam da treba pričekat neko vrijeme, više je zbog tog osjećaja usamljenosti i bezvoljnosti kad me čekaju radne obaveze i te stvari. Svi mi želimo stabilnost na kraju krajeva...
A jebiga, ne može sve uvijek biti stabilno i lijepo. Iskoristi da iz sranja izvučeš što bolje za sebe. Primjerice, ako sljedeće vrijeme iskoristiš za to da se suočiš sa svime lošime i vidiš da se ne treba bojati ružnih razdoblja u životu - puno ćeš za sebe napraviti. Zamisli samo kako je jaka i slobodna osoba koja je shvatila da se ne treba bojati tuge, depresije, usamljenosti, apstinencije jer je to normalan dio života.

OK, otišla sam u filozofiju, samo sam htjela dati jedan primjer kako se loše razdoblje može korisno iskoristiti. Ti možeš naravno nešto drugo za sebe iz toga izvući, što tebi bude odgovaralo.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom