Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 23:42   #2485
gasim se...

Jer,kad god budeš navršio prve tridesete i još si samac te živiš u malom mjestu..iako to nije bitno,bitno je što ti tako samuješ dok godine lete i bum evo ti 35 usamljen.depresivan niti nemaš više društvo.Molim?Društvo?Ne..nemoj se zavaravat još to su i do deset godina mlađe osobe od tebe koje imaju društvo,a ti si ostao sa starcima u svoja "ma nikad svoja" 4 zida.Već ti pun kufer svih otrcanih fraza tipa kuća posao cura,ne jer dobro znaš da više nema cura u godinama tvojim najboljim o Bože,zar već si postao sam sebi svjestan da je nada kurva a ti tolko očitan samoće koja te u dušu bode.Svi tvoji već odavno nekako oženjeni neki čak imaju djecu dok se ti pitaš a šta sve ove vide u ovim mojim glupim nekada prijateljim,pogotovo onim koji su očite babaroge a ona tek specijalizirala internu,dakle nema love al ima škole te se bavi trćanjem a taj tvoj "nekada" frend rugoba ima neki,ali posao !Da,da ima tip posao naravno što ova sexi desetka sa njim inače nikada nebi ni bila!Ček..ti očekuješ od nje da ona njega prehranjuje u njegovim tridesetima?iili šta ?! Naravno da nebi bila sa njim! Daj ono...pamet u glavu! I tako kao par traže svoj raj,i krov nad glavom a tebi je već slika slaba...jer gledaš kao 6 godina samac ovu realnost koja se u tebi bruji kao vulkan ...još ova kaže joj sorry baš mladoliko izgledaš ja mislila ti još u dvadesetima,kad ono ispadne da sam stariji i od nje i od njega!?!? Majko Božja spasi me ove nepravde!Jer ovo bio kompliment ili....jer ono fakat mi nije jasno?To što 5 godina mlađe i bolje izgledam od rugobe koji ima posao i doma vozi traktor i curu koja u slobodno vrijeme trči !?!! Koja ironija ! Mislim u sebi dajte već odlazite živci mi pucaju od nepravde jer otkad nemam Financija nemam niti ljubavni život!Nemogu više....6god samoće i bez ljubavi . ZAr je puno što želim samo LJUBAV !!???
Dwead is offline  
Odgovori s citatom