Pogledaj jedan post
Old 01.04.2008., 16:34   #2
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Ne tuguju



Ja mislim da to ovisi o veličini svađe/prekida i trenutku. Recimo, prvi put kad je došlo do neke krizice u vezi, moj dragi je cvili i pizdio i donosio mi pismo u 2 ujutro.. kad je doslo do prvog kratkotrajnog prekida, otisao je kod prijatelja, napusavao se, napijao se i zabavljao dok sam ja trunula doma.. a sad kad je prekinuo sa mnom zadnji i konačni put je rekao da mu je još stalo, a onda sam ga vidla neki dan, on ima osmijeh od uha do uha, na FB-u piše kako mu je super.. eh eh.. kažem ja da to zavisi o trenutku, količini ljubavi, dužini veze... samo mi je recimo neshvatljivo kako je ovaj moj tugovao prestrašno nakon samo par mjeseci veze, a sad je nakon godine dana prekinuo sa mnom ko da mu se živo jebe

Jupi, opet sam se počela smijat našem prekidu
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom