Tema: Mirena
Pogledaj jedan post
Old 12.04.2011., 00:38   #193
Nije istina Sakure. Ja mirenu koristim već petu godinu i ove godine ću je vaditi jer joj se nakon pete godine učinak smanjuje. I stavit ću je ponovno. Nikakve simptome nisam imala a niti imam. Vrlo sam, baš vrlo zadovoljna. Zanemariva krvarenja a psihosomatske simptome koje navodi Sakure su iste kao i kada imate PMS. Znači , kada imate ovulaciju a to mirena ne isključuje, tada imate i PMS ili ti ga predmenstrualni sidrom kao i da nemate mirenu. Svaka žena drugačije doživljava PMS i sa mirenom i bez nje. Stoga nadutost, razdražljivost, nekad smanjeni libido itd. su simptomi PMS-a koji nastupaju svakih 28-30 dana odnosno sedam do deseta dana prije "menstrualnog ciklusa" Obzirom da Mirena sprećava stvaranje menstrualnog ciklusa odnosno ljuštenje maternice tada i nemate to fizičko krvarenje ali imate ovulaciju jajnika. Mirena se neponaša kao da ste sterilizirane.) Jajnici normalno funkcioniraju i tako funkcioniraju i promjene u organizmu svaki žene. Potrebno je ići na redovite kontrole papa testa i to je sve. U privatnim klinikama uz anestetik se podstavlja Mirena i i vadi. Možete isti dan izvaditi staru odnosno nakon pet godina i odmah postaviti novu. Ja je osobno preporučam. Opuštenija sam i zadovoljnija sam sa Mirenom. Sretno svima.




i da se nadopunin, nikakvo ispadanje kose, nikakvi prištići, nikakva posebna agresivnost, nikakva debljina, nikakav manjak zainteresiranosti za sex, dapače sada sam opuštenija pa imam i veću potrebu nikakve gljivične ni bakterijske infekcije , nikakve boleštine......

I da još napomenem. Mirena ne odgovara svima. Tijelo će vam je samo ili izbaciti ili se nećete dobro osjećati sa njom. Ista stvar je i sa vrstom tableta sa kontracepciju. Meni je odgovarao prije Stediril M , nekome Stediril D..... ovisi o tipu žene. Dobro bi bilo napraviti hormonalni test prije uzimanja svake kontracepcije. Plus toga, pravi genekolog bez pozitivnog papa testa neće vam staviti Mirenu. Sve mora biti čisto ) i usklađeno. Kao i kod svake kontracepcije. Niste djeca, znate to i sami , ali treba na to misliti i posavjetovati se sa genikologom . Mirena je plastična nije bakrena i sa time njena prilagodba koja ide na ušće maternice je prihvatljivija kao i materijal od kojeg je napravljena. Bakrene spirale znaju često izazvati gljivične i bakterijske infekcije kao i oštećenja ušća maternice , što može izazvati daljnje komplikacijie.

Zadnje uređivanje leeloo27 : 12.04.2011. at 09:07.
Sandrone is offline  
Odgovori s citatom