Pogledaj jedan post
Old 17.08.2012., 11:45   #345
Xavi-8 kako nisi gledala seriju, ime nije nagovještavalo nesretan kraj iako se o njemu pričalo od početka, kao i ovo sad s kćerkom i ime Feriha. Međutim dogodio se jedan veliki peh da je glumica koja je glumila Ferinu majku Zehru oboljela od raka i otišla iz serije zbog lječenja i onda se sve počelo mijenjati po meni na gore, jer se scenaristi nisu snašli, a majka objašnjava zašto joj je dala ime Feriha pa po meni od tud naziv, jer govori da je sve preduhitrila i dala joj to ime jer joj želi blistavi život, da ima život koji je ona sanjala, a nije ga odsanjala.

U planu je bila nova serija, ali kako je serija gledana u Turskoj, a i reprize su jako gledane, tako da ove dvije teen serije koje su se pojavile imaju lošiju gledanost nego repriza AFK, producent se odlučio zadržati izvorno ime, a moguće je da će to vremenom biti samo Emirov put, a normalno zbog čega drugog nego zbog novca, ali on nije iznimka, pa jako malo se u svemu tome gleda na kvalitetu, prije svega se razmišlja o zaradi, jer da se razmišlja o kvaliteti ne bi serije imale tako velik broj epizoda, jer sve serije koje sam do sada gledala u pravilu 1 sezonu imaju najbolju, a kako vrijeme ide dalje sve je lošije i lošije, što je i normalno jer treba izmisliti nešto novo i orginalno u tako kratko vrijeme.
mrvica 1234 is offline