Pogledaj jedan post
Old 24.08.2007., 15:32   #2
Kvargu i pisanje na kompjuteru, svako malo svratim na Forum Morat ću si nabavit pisaću mašinu. Al pošto obožavam leksikone (tj. obožavah ih u osnovnoj školi, nije da trenutni imam koji :laže ko pas: ), eto mene.
Pa krenimo.

1. Dve tri riječi o tvom stilu Nisam sigurna imam li ga uopće. U svakom slučaju, i na sebi i na drugim mrzim kad se vidi da se ljudi previše trude
2. Najdraži odjevni predmet?Traperice
3. Najdraži modni dizajner/i?Nijedan, uopće od jada ne želim pregledavati dizajnerske stranice
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija!Cameron Diaz, Charlize Theron, Jennifer Lopez, katkad i Beyonce,a katkad, bormeč, i Rihanna
5. Najdraži grad za shoping?Zagreb Al da mogu birat o'šla bi u Londru u šoping
6. Najviše si želim kupiti za ovu jesen...Mnoštvo balerinki te bijeli kaput s ruskom kragnom (al to je za zimu. Bar mislim)
7. Uzorci koje obožavam?Volim pruge. I psihodelične uzorke isto posjedujem i volim, al s mjerom i u pravim bojama
8. Za mene će uvijek bit u trendu?Traperice I mala crna haljina kojih posjedujem tri (doduše, samo jedna zaista i jest mala crna haljina, ostale su male i crne i haljine, al ne u onom Coco Chanel smislu). I bijela košulja
9. U ormaru imam najviše...Haljina. Ter majica za ljeto (pod tim mislim i na tunike, tube, bez rukava, tank topove, topove otvorenih leđa itd)
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja.Indigo plava i jako roza (zimski sam tip - svijetle oči, tamna kosa pa otud i te boje), ali općenito jarke boje bolje nego pastelne
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura?Kako kad
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet?Kad bi imala mnoštvo para, dala bih i 30 tisuća kuna za torbu Bottega Veneta kakvu vidjeh
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?Mnoštvo plastičnih operacija
14. Matchiranje cipela i torbe je...Sooo out
14. Najdraži topic na modi mi je?Kritike. I Offtopic. I ovaj
15. Forumašica s najviše stila?Sviđaju mi se Noline kreacije, te Kikičine. Ni ti nisi loša Ostalih nisam ni vidjela baš previše
16. Da sam ja moderatorica na modi...Sve bi vas banala
17. Modni fetiš su mi?Cipele, točnije, japanke
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?)Minice i uske haljine (pod uske mislim na one u kojima je naglašen struk
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?)Nemam blage, trenutno mi nitko ne pada na pamet
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?)Cameron Diaz - jednostavno ali ne toliko skupo
21. Najbolja modna stranica?Ne obitavam na njima, ali volim katkad proćirit na Style.com
22. Nikad ne bih stavila na se...?Leopard uzorak od glave do pete, špricane traperice, ne volim na sebi ni nakit al mi ga je lijepo vidjet na drugima, ono što je ona neka ženska koja liči na Toni Braxton imala na Kritikama neki dan
23. Najdraže modno desetljeće?70-e jer su bile jednostavne
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu?Top Shop
25. Mislim da je ovaj leksikon...Persu

Aj sad ti
Durga is offline  
Odgovori s citatom