Pogledaj jedan post
Old 23.06.2013., 11:17   #138
Quote:
ripaparazzo kaže: Pogledaj post
Vidim da imaš problema sa sa razumjevanjem, pa ću ti ljubazno ponoviti. Bio sam baniran, a kad sam vidio kakve bljuvotine pišeš nisam ni htio odgovoriti. Ne razlikuješ Origena od Jeronima, a pokušavaš debatirati o Bibliji. Svaka rasprava sa tobom je gubljenje vremena jer nemaš znanja što je manji problem, nisi inteligentan što je veći i ne želiš učiti što je najveći. A copy paste sa stranih ateističkih smetlarskih stranica može svako, a to je tvoj krajnji domet. I ne maltretiraj ljude sa svojim sektaštvom na ovoj temi.
Osjecam obavezu da vas upoznam sa pravom osobom -ripaparazzo !
Samonazvanim krscaninom i vjernikom , koji je nazalost samo jedan obican lazov i arogantni podmukli provokator vecine ostalih ,hrabar u pokvarenom vrijedjanju ali samo posto je anonimno iza ekrana!
Neznam dali ce se ovaj post izbrisati ili ce ostati ali nadam se da ce vas sto vise procitati podmuklu i pokvarenu poruku koju mi je napisao:

"Jadniče bolje bi bilo da si dao prvu godinu, nego da se sramotiš po formu. Sve što znaš je drkanje po igricama i pisanje na brojnim forumima i brojinim nickovima. Roditelji ti našli posao jer si nesposoban za išta. Ti si niko i ništa, niškoristi, parazit ovog društva, guzičar kojeg su roditelji uvalili, a neko pošten i sposoban nije radi tebe dobio posao. Da sam beskarakterno smeće kao ti ili tvoj najbolji prijatelj ubio bi se!"

...stoga kako vidimo ,licemjer mi savjetuje da se ubijem ,iako podrzava svoju vjeru gdje je samoubojstvo strogo zabranjeno...
...ovo je tipican primjer kada je netko stjeran u kut zbog svojih pogresnih i laznih izjava , i kada mu nepreostaje nista drugo nego da prizna da nije u pravu , on bolesno vrijedja do granice bahatosti...........
...osim toga nepripadam nikakvoj sekti,nikome...ja sam samo covjek!!!
Covjek koji je zbog katastrofalne egzistencije morao nastavita buducnost u inozemstvu...i sve sto sam stekao stekao sam svojom krvlju....to bi bio jedan pristojan odgovor na ovaj bolesni post ,ukratko...
Upamtite ovog pogresnog forumasa za vasu dobrobit !
bestvy77 is offline  
Odgovori s citatom