Pogledaj jedan post
Old 29.04.2009., 01:38   #178
Thumbs up

Mislim da je jako važno točno znati što se sa fiziološkog stajališta u nama događa. Dakle, proizvedena žuč (ostavimo sada jetru na miru!) se skladišti u žučnoj kesici i kad želudac dobije obilnu porciju recimo janjetine ispod saća, on daje nalog skladištu da mu isporuči dovoljno kiseline da sredi tu gomilu mesa i mladoga krumpira, salatu itd.

Onda se nekakav kamičak formira od... štojaznamčega, pa to vidi onaj što izvana gleda unutra preko ultrazvuka, pa kaže: vaš kamičak ima 9mm u promjeru i vi idete na odstranjivanje kamička, ali to znači i kesice, gore opisanog skladišta.

I što se promijenilo?!? U biti ništa!! Osim naravno što nema više skladišta, dakle ni rezerve, pa sve dalje zavisi od proizvođača žuči, kojom brzinom on može isporučivati kiselinu, kad ja krkam onu janjetinu?!? E pa da se razumijemo: nema žderanja i to najexpress... Valjda netko ima dobru tvornicu žuči (ja naprimjer) pa nema nikakvih problema, a iskreno ne žderem baš... "Papam" "đentilo" i pomalo, uvijek sam zadnji, dobro sažvakano, ali to je i prije bilo tako. Ne krkam ove "junk food", u što naravno ne spadaju pice, ali ne previše. I prolazi sve isto kako je i prije prolazilo, nikada ni najmanjeg traga problemu! A jasn je da se i organizam prilagođava novoj situaciji, tjerajući "tvornicu" da nekada radi brzo i prekovremeno! Posebno je pitanje kako stoji tvornica, kod alkoholičara neće biti baš tako bajno!

E pa sada stvarno me zanima kako ti kolege i kolegice "bezžučnjaci" pate i zašto?? Svakako treba pitati liječnika, ali ne padati na štos da je nedostatak žučne kesice preozbiljna i teška bolest koja izaziva sve one niže opisane probleme!! I jasno je da "krkanje" treba izvoditi rijetko, a u međuvremenu misliti o prehrani manje zahtjevnim namirnicama, u smislu potrošnje kiseline, što znači ne potamaniti za Uskrs 5-6 tvrdo kuhanih jaja dnevno!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom