Pogledaj jedan post
Old 16.02.2005., 00:18   #3
Draga Annie, kao prvo čestitam

U ranoj trudnoći mislila sam da ću svako sljedeće dijete usvojiti, ako uopće preživim svoje mučnine.

Nisam povraćala, ali mi je bilo mučno cijeli dan i veći dio noći - budila sam se za ići piškiti miljon puta, a od mučnine mi je bilo teško zaspati. Mogla sam jesti samo pojedine stvari i to povremeno - juhicu od paradajza i to svaki dan. I jedino to. Pa onda kruh i to topli i slične nebuloze...

Kad su me uvjeravali da će to proći i da se neću toga ni sjećati - bila sam podozriva. Mislila sam si - živi bili pa vidjeli, ne vjerujem na veresiju. STvarno je bilo ODURNO!!!

Svekar mi je u drugom trimestru priznao da se istinski brinuo za mene, kako ću to izdurati do kraja jer jedva sam stajala na nogama i izgledala sam kao duh.

Moj recept svodi se na dvije prokušane tajne:
1) ljute mentol bombone (kad sam nedavno čistila stan - našla sam ih jedno tri kg - u svakoj torbici, džepu, u svakoj sobi - bilo me je jako strah da ne ostanem bez njih) - probaj možda ti pomognu

2) Spavati što je moguće više - idi kod dr. otvori bolovanje i spavaj. Ja sam spavala po petnaest sati dnevno (ma i više) i to me spasilo. Jednostavno prihvati da nisi ni za posao ni za izlaske, ni za ništa - samo za preživjet...

Još neki recepti:
- čaj od matičnjaka (radi neko vrijeme)
- bademi
- mirisanje eteričnih ulja limuna i mente

Nemoj se brinuti oko toga što i koliko jedeš - za sada tvoja beba može od tebe dobiti sve što joj treba, a kad bude malo veća - opet ćeš moći više jesti.

Od srca ti želim da to što prije prođe!

I dođi na forum kukati - to pomaže
lucija is offline  
Odgovori s citatom