Pogledaj jedan post
Old 20.01.2011., 02:20   #1652
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
ja se bojim doktora za poludit, više nego poroda, ne znam što da radim , kako da nešto sredim da ne padnem nekom mesaru uruke
inače idem privatno kod dr koji je samo dvaput mjesečno dežuran u bolnici, tako da ne znam što me čeka, najrađe bi rodila doma da imam babicu
Nemoj se bojat. I ja sam se sva od straja stisla pa se nisam otvarala ni 15 dana nakon termina..salim se . Lako je meni sad pricat kad je sve gotovo. Oni rade sve za tvoju i bebinu dobrobit. Daj Boze samo da imas prirodne trudove i da sve ide svojim tokom, nema straha. Moj porod je bio induciran, a ja se nisam dobro pripremila za to, i nije mi receno sto me ceka. Blago receno bila sam u teskom soku od trudova koji bole ludjacki jer su umjetno izazvani. I onda sam s odjela dosla u ruke nekom drugom lijecniku koji nema pojma sta se sa mnon dogadjalo prije, splet losih okolnosti. Sami izgon mi je bio super, takvo olaksanje nakon 10 sati ringispila. Drip sam dobila na samom kraju, ali to vise nisam ni znala. Dobro se informiraj, trazi sto zelis, nemoj se svadjat, nemoj odma u box nego radje hodaj u predradjaoni i trazi loptu da se lakse i brze otvoris. Ako muz ide s tobom neka ide sto prije, trazi neka dodje bez obzira sta ce oni rec nije jos vrijeme. E da sam ja sve ovo znala onda.
Gel je jako nezgodan, ne znaju kako reagira, svakom drugacije. I ako imas diptriju veliku napomeni im, jer ja nisam a imam -5 i nakon poroda mi se pogorsalo strasno. Samo hrabro, jos malo i bit ces sa svojim bebacom. Sretno!!!
Leic is offline  
Odgovori s citatom