Pogledaj jedan post
Old 27.02.2010., 18:22   #15
Quote:
Silverr kaže: Pogledaj post
Da to ti je to, 10 na 4. To s titrajima nisam nigdje čula. Pametno s liječenjem i naravno držim ti palčeve da ta beštija ode što prije.
Evo i ja vidim da ti je izbrisan post, dobro da si se javila, ispala sam totalni padobranac sa svojim postom
Valjda su ti titraji nesto kao visoka koncentracija te bakterije, mozda je to neki novi termin koji se koristi u nalazima
Koliko sam uspjela shvatiti googlajuci, ako je niska koncentracija, to znaci da je bakterija prisutna od nedavno, a ukoliko se radi o visokoj koncentraciji, bakterija je duze prisutna sto je kod mene slucaj.

U svakom slucaju, krecemo na antibiotike, tjesi me to da stvarno rijetko pijem antibiotike pa se nadam da ce i ureaplazma brzo otici. Zadnji put sam je se rjesila od prve, a sad cemo vidjeti, bojim se da me ipak ceka duze lijecenje. Sva sreca da je bar sve drugo ok kad vidim kakve sve bestije postoje, jos sam sretna da imam posla samo s jednom

Citala sam da je potrebno minimalno 3 tjedna proci od uzimanja antibiotika prije kontrolnih briseva, ali da je cak bolje i da duze prode da nalaz nebude lazno negativan.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom