Pogledaj jedan post
Old 12.02.2013., 10:16   #19
Quote:
forgot kaže: Pogledaj post
evo ovako...moj suprug i ja smo godinu dana u braku i sedam godina zajedno,imamo dvoje prekrasne djecice,no u zadnje vrijeme me izbjegava,inace on radi u gradevini vec pet godina i stalno je na terenu,dolazi svaka dva tjedna doma...do nema dugo je sve bilo u redu ali u zadnje vrijeme izbjegava sa mnom razgovarati,zatvara se u sebe,seks nam vise nije kao sto je bio prije,pokusala sam s njim razgovarati o tome,ali on ne zeli i uvijek bi svu krivnju prebacio na mene(ako bi ga za nesto okrivila ili ga pitala da li me vara)ili bi mu odg bio:umoran sam,ti to samo umisljas,itd.itd...zaista imali smo svakakvih problema dosad,ali sve smo ih uspijeli rijesit,ali sada vise ne znam ni sama kako dalje,sta da radim,svakakve misli mi prolaze glavom,a najvise mislim da me vara...pa vas molim za pomoc,svaki savijet je dobrodosao,,,tnx
Prvo mislim da si odabrala potpuno krivi pristup svom mužu.
Da, ti ga poznaješ za razliku od mene,ali većina će reagirati na način da se udalji,ako im se pristupi tako da ih optužuje(bilo za to osnove ili ne,ako zna da ti nemaš nšta čvrsto,negirati će)

To ti je prirodna reakcija,ako te netko napadne braniš se bio kriv ili ne.

U svakom slučaju,ako vidiš da se vaš odnos promjenio onda je to tako,a razlog može biti prevara,ali i ne mora.

Bilo bi najvažnije da uspiješ popričati s njim i vidjeti što je na stvari.
Nagađanje nema nikakvog smisla.To ti je kao da tapkaš u mraku svezanih ruku,nikad ne znaš kada ćeš se zbiti u zid ili u kakvu ćeš rupu pasti.

Ma što bilo razlog vašem udaljavanju ti kao jedna strana u vašem odnosu imaš pravo znati istinu.Pokušaj mu predočiti to na način što bi on mislio da si ti ta koja zbog posla toliko izbiva,a kada dođeš kući ne komunicira s tobom i da on ne zna što se događa.
Naravno ovaj pristup preporučm samo u slučaju da si spremna čuti istinu ma kakva bila.
Ako nisi zaboravi da sam išta napisala.
Ne impliciram da te vara,poznajem ljude koji su bili takvi zbog kockarskih dugova,jer su znali da će uskoro ostati bez posla,jer su imali zdravstvenih problemaali i onih koji su imali ljubavnice.
U svakom slučaju s bilo kojom od tih situacija se treba imati snage nositi.
Sretno!
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom