Pogledaj jedan post
Old 27.01.2011., 17:53   #573
Quote:
Michelle_ kaže: Pogledaj post
Lijepo pozdrav svima...

Još uvijek očajno stanje i gore! Poslao mi je jebeni sms u kom kaže da ga više ne zovem i ne šaljem poruke, posebno ne kasno jer bi mogao imati problema (wtf?)... To je bio odgovor nakon moje poruke, napisane u deset ujutro. Nemam običaja slati poruku u kasne sate. Ovo sve je jako žalosno i tužno. Opet sam zvala vidovnjakinju i traži naše slike da započne taj "obred pomirenja" odnosno da ukloni blokade. Ja se još uvijek predomišljam i živa jedem. Da nije diazepana, ne bi mogla funkcjonisati. Ovo nije moj svijet, stvarno.
jesam ja tebi poslala pm? biti ce da jesam...

guraj po svom, posalji zeni slike, pusti da ovo isise i zadnju kap energije iz tebe, svu zivotnu radost, fokusiraj se na ono cega nema, zacahuri se u patnju i unisti si zivot pa kada te za koju godinu ili par mjeseci iz ogledala pogleda starica praznih ociju, ispijenog lica, a on bude i dalje tamo gdje je...biti ce kasno.

nakon ove babe vracare, preporucam okrenuti se tarot majstorima,najbolje onim preko telefona, obilaziti vidovnjake, moze i do brace na srebrnjaku...pa kada financijski i egzistencijalni problemi zamijene one srca mozda se trgnes.

sto god bilo, ako je, napravljeno, hranis to na ovaj nacin. trgni se. istusiraj se, ako treba pokupi stvari i otidji u drugi grad, putuj, napravi nesto za sebe.

posveti se sebi...a ako odes traziti pomoc, trazi je u smislu lakseg preboljevanja i zivljenja punim zivotom dalje.

sve drugo je gubitak vremena i zivotne energije.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom