Pogledaj jedan post
Old 25.09.2012., 23:55   #1217
O trenutnom agentu AA u Parizu ne mislm dobro....
Quote:
gcoza kaže: Pogledaj post
Supruga, kćerka (8 god) i ja smo bili preko Todorićevog Atlasa u Parizu (aranžman Pariz,Disneyland - autobusom, 7 dana), u travnju, 2012. godine. Do Pariza je sve bilo OK. Hotel Best Western u Pforzhaimu, na granici Njemačke i Francuske (4 zvjezdice), iako smješten usred ničega, bio je vrlo dobar. Kao suprotnost tome, u Parizu smo bili smješteni u najgori hotel u kojem sam u životu bio. Hotel Balladins se nalazi u ozloglašenom kvartu Bobigny (citat jednog stanovnika Pariza), bogu iza nogu, 10 minuta hoda od zadnje stanice metro-a (vožnja do centra od sat vremena sa 20-tak stanica - katastrofa), bez restorana i trgovina u susjedstvu (samo su nas kroasani iz ruksaka spasili od gladi), sastavom stanovništva (nisam rasist), bliži Bronxu nego Europskoj metropoli. U sobi koja je površine 2m2 bezkrevetnog dijela u kojoj smo morali nositi kofere preko kreveta, bez ormara, su nas dočekali prljavi ručnici. Jedna soba od suputnika je bila poplavljena, druga je bila prilagođena invalidima te se kupaona dijelila, a zamjenskih soba nije bilo. Na kraju je vodič spavao u poplavljenoj sobi, a sreća je da su dva para koja su bila prisiljena dijeliti kupaonu bili poznanici. Sam hotel bi još nekako i prošao, ali lokacija nikako. Svaki odlazak u grad je bila noćna mora, jer smo gubili više od sat vremena da bi se približili centru, a i isto tako i u povratku. Zadnju večer smo se odlučili na povratak metroom, što je bilo poprilično avanturistički, s obzirom da smo zadnjih pola sata vožnje bili jedini bijelci, a pri izlasku iz metro stanice prisustovali smo policijskoj akciji racije i privođenja više ljudi. Divno okruženje za obiteljski boravak u gradu ljubavi, uz napomenu da se sve odvijalo u 21 sat!!! Iako aranžman predviđa posjet Disneylandu, od 30 putnika samo nas se 9 odlučilo za njega, tako da nismo imali mogućnost kupnje grupne karte, nego smo kupovali individualne karte (61 Eur po osobi, djeca do 12 godina 55 Eur-a).

Na vodiča, vozače i autobus nemam zamjerki. Dečki su to odradili korektno.

Gosp. Todoriću, ako je i od Vas, previše je! Ljudi štede nekoliko godina da bi vidjeli Pariz, a Vaša agencija to upropasti zbog Vašeg profita!!!
Nikad Više sa Atlasom...
vodič34 is offline  
Odgovori s citatom