Pogledaj jedan post
Old 11.04.2003., 12:31   #16
Quote:
El_Duderino> ne znam gdje je Liberatore to gledao ali ti si imao priliku gledat taj film tamo gdje sam ga i ja gledao. na prošlogodišnjem animafestu.
To sam si i mislio. But then again, mislio sam da Lib možda živi vani gdje se animirani filmovi ne obilježavaju po 'defalut'-u kao nešto za mlađe uzraste. (excepting USA)
Quote:
El_Duderino>(tamo sam gledao i tvoj beloved metropolis, na veeelikom platnu, hihihi)
Serves me right što nisam išao. Ali ipak je i karta bila nekih 80 kn, čini mi se.
Al' dobro. Gledao sam ja na "srednjem" platnu u MAMI. Slično, ali različito.
Quote:
Liberatore> jako mi je drago sto se otvorio ovaj topic, jer strasno volim animaciju.
Pa što ne navratiš malo na Nausicu, ili možda imaš averzije prema "kineskim crtićima".
Quote:
Liberatore>bio neko (osim el duda i mene) na proslogodisnjem animafestu?
Nisam bio, ali želim samo nešto prokomentirati.
Mislim da je sramota što mi obični smrtnici samo jednom godišnje imamo pravu priliku vidjeti nešto od svjetske animacije (europske da budem malo precizniji), a da nije čisto sa klince i nije Disney. I to samo na jednom festivalu.
Jel' gdje da ja sad nabavim npr. "Walking Life"....nigdje. Možda jedino kod nekog kolekcionara koji se bavi tim stvarima. Sumnjam da mogu doć nekom piratu i pitati ga jel' ima možda onaj film koji je bio prikazan prije dvije godine na Animafestu u ZG-u. Nakon čega bi mi tip odgovorio "Ne, ali imam remake Casablance sa Ben Afleckom i J.Lo. Bootleg sniman kamerom u kinu. To ti je isto dobro sinko. Onda, hoćem' li pazarit". Hebeš to.

Eh da, pitanje za Liberatorea. Gdje se može nabaviti bilo što prikazano na takvim festivalima i bilo što od europske produkcije. U ZG-u naravno.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom