Pogledaj jedan post
Old 29.09.2008., 15:54   #68
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ne razumijem ovo što si napisala za okruglo i plosnato.
vidim da si u Austriji... a da probaš H&M? ne znam, ja sam dosta izbirljiva po pitanju grudnjaka, i teško mi je naći grudnjak koji mi paše, a nosim 85 C/D (ovisno o tipu grudnjaka), i moram ih dosta isprobati da nađem koji mi paše, a tamo sam našla par dobrih.
u Hrvatskoj znam da ima obrta koji rade kupaće po mjeri, mislim da rade i rudnjake
To ti znaci kosarica, npr prije kad sam jos bil au razvoju, ni ja nisam primjecivala razliku izmedu toga, ali sad kad mi se velicina (nadam se) ustabiljila i nadam se da nece jos vise rasti, sam pimjetila jako veliku razliku. Npr plosnati za mene znaci kad kosarice nisu nesto bas "dubole", npr nisu kao kugla vec kao elipsa izduzena prema gore. Meni trebaju bas okrugle, jer imam takav oblik prsiju, ako kupim te "plosnate" stisnut ce mi sise i iznad grudnjaka ce malo visjeti van, a s profila ce to izgledati kao da sam stavila neku tanku trakupo sredini grudi. Nisam sad u zadnje vrijeme isla bas puno u H&M, ali danas idem u Seiesberg pa cu pogledati ako nesto nadem.
Nije meni toliko problem da bi bila izbirljiva u boji, cickarijama i sl grudnjaka, meni je najveci problem naci pravi br, pa makar on bio i jednobojni, ali s tankim naramenicama da ljeti mogu nositi i majcice na rucice, a opet onakav da ima onu normalno malo deblju stjenku (ne push up) da se npr ne vide skroza bradavce kao kod obicnih platnenih i cipkanih.
Sad sam tek skuzila da sam komplicirana, ali samo zelim normalan grudnjak, a nikako da ga nadem i da mi rase
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom