Pogledaj jedan post
Old 25.01.2014., 03:13   #81
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
ovo što si napisao o brzini svjetlosti nema apsolutno nikakve veze sa gravitacijom/antigravitacijom jer nije produkt mjerenja već je porast antimase izbacila jednadđba -samo još jedan dokaz da einsteinova teorija ne valja
"Ovo što sam napisao o brzini svjetlosti" zovu se relativistički efekti i eksperimentalno su mnogo puta dokazani, i te kako imaju veze sa gravitacijom, a nisu poznati svima koji nude "dokaze da Einsteinova teorija ne valja".
Ili misliš da u CERNu sudaraju krumpire?

Quote:
zbog higgsovog polja koje nije poprimilo najvišu energiju u svim djelovima svemira u isto vrijeme. a ako se dobro siječam to isto higgsovo polje održava na životu i einsteinovu teoriju, jer ni einsteinova teorija nije u stanju dati odgovor na to isto pitanje, bez da se u raspravu uključi i higgsovo polje
?
Mislim da ne bi tek tako po "siječanju" trebao rušiti Ajnštajnove teorije. Za početak ih trebaš razumijeti.

Quote:
kao što sam ti već rekao. učinak antigravitacije i gravitacije je isti. ako je nekome to problem shvatiti -možda ovo nisu teme za njega
Znači crne rupe ne postoje -postoje anticrne antirupe .
Istina, ovo je tema za onoga tko ne može shvatiti čak niti razliku između opadanja i rasta neke sile sa udaljenošću, eksperimentalne dokaze da i ne spominjem.
haram is offline  
Odgovori s citatom