Pogledaj jedan post
Old 01.12.2016., 16:01   #33
Quote:
laguna808 kaže: Pogledaj post
Ovo mi nije jasno. Ako ju je policija našla, kako to da autor ne zna gdje su je našli. Zar mu policija to nije rekla? Ipak je on njen muž, otac njene djece, valjda je on i prijavio njen nestanak?

Nunna je pronašla odgovor na vaše pitanje, već piše, očito niste sve pročitale ili niste razumjele...

ali evo...prvu potragu je inicirao njen otac jer si je prijavila prebivalište tamo, ja 3 dana nisam ni znao da više nije sa djecom, radio sam preko tjedna, a to se dogodilo u utorak, inače ona je otišla na ljetne praznike sa djecom kod svojih roditelja,koji su oko 100km od nas, na dva,tri tjedna, takav običaj je imala svake godine, a pošto skoro uopće nije radila mogla je tako...da se vratim na ovo gore znači njeni roditelji nisu meni ništa javljali očekujući valjda da će se pojaviti, vjerojatno su već bili pomalo u šoku kad je nije bilo već treći dan pa je njen otac na policiji prijavio nestanak, ja nisam imao pojma da je nestala jer se meni nije više javljala na mobitel,inače smo kontaktirali svaki dan da čujem kako su, tek me u petak kontaktirao njen otac i tad sam saznao da je nestala,naravno odmah sam otišao po djecu...

nestala je znači 16.08. , na svoj rodjendan baš i policija ju je pronašla 26.08, samo su nam naveli policijsku upravu jedne zupanije gdje su je pronašli, jer očito nesmiju odavat mjesto zbog onog prava svake osobe da sama odluči hoće li se ili neće nikom javljat...

Išao sam ja i na policiju u našoj županiji ali rekli da oni zasad nemogu ništa dok ne prodjem proceduru na czss-u,i eto to je trajalo 3 mjeseca skoro, i tek tad sam mogao podnijeti tužbu za razvod braka i tek tada je pokrenuta nova potraga, i sami znate kako to kod nas sve sporo ide, očito da ni djeca koja su bez mame ne utjeću na to da se nešto ubrza, jednostavno sam morao ići po proceduri
salevart is offline