Pogledaj jedan post
Old 19.02.2017., 11:57   #40
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Opisat cu jednu crticu iz života.
Ljeto, na moru smo, spavali smo na plaži, svanulo je, on u vodi, ja dolazim gola, zagrlim ga, omotam noge oko njega, ljubimo se, on vadi naočale za plivanje iz džepa, stavlja na glavu, ja ostajem gledati kako je izvrsno uvježbao delfin....

Kad ti se dogodi više takvih scena i mala naznaka da bi do tog opet moglo doci me vec ubije u pojam i odustanem na početku. Razmišljam puno o tome, želim se još potruduti, želim probati baš te stvari ako već želi da ja budem dominantna i sve to... probat ću promijenit sebe da promijenim njega. Radit ću ono što želim da on radi pa ako i dalje sve bude isto bit ću ipak malo sigurnija da nema pomoći.

I prestat ću pričati o seksu i problemima u seksu jer znam da s tim samo njemu još više ubijam samopouzdanje i guram nas preko ruba.

Mislim da nema smisla forsati sebe na nesto sto nisi, kao ni njega na nesto sto nije on. Jedna je stvar potaknuti u nekome iskru koja vec postoji ali je tip mozda zakocen, a druga ici mijenjati osobu kako bi ti vise pasala. I obrnuto. Mislim da bi taj prvotni zar, koja vas zapravo bazicno drzi skupa, trebao biti kompatibilan. Jer kasnije mozes prolaziti temeljnije i zesce osobne i zivotne potrese koji ce moguce negativno utjecati na vezu, i ako uz sve ostalo jos moras siliti svoj seksualni zivot da funkcionira onako kako tebi treba da se osjecas zivom, to tesko da ce izici na dobro. Zagusit ces samu sebe s godinama. Po meni, ako tip ne trza na tebe jer si npr kraj njega protrcala u donjem rublju, i ne zeli te bar usput dobrano zgrabiti za dupe... blah.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom