Pogledaj jedan post
Old 17.06.2017., 19:04   #123
Quote:
Znači, ti svoje tvrdnje baziraš na svojim predrasudama iako ne znaš ništa?
Krivo, znam dosta o alternativnim načinima liječenja.
Samo ti svoje tvrdnje baziraš na uvjerenju.
Quote:
Ne, krug Brune Groeninga ne skuplja nikakve novce osim dobrotvornih donacija.
A šta će im novci ?
Nije li im zdravlje bitnije , vlastito i drugih ?
Quote:
To je bio stav i samog Groeninga koji uopće nije htio novce od ljudi, te se tom idejom vodi i njegov krug prijatelja do danas.
B.G. je uvidio da sa lakoćom manipulira masama, a to danas iskorištavaju "krugovi prijatelja B.G" , a ti si također u pokušaju.

Quote:
Također, način na koji je on preporučio da se ljudi liječe je jednostavniji od recimo tvoje rasprave sada sa mnom. Ne znam kome bih trebao platiti točno za tu informaciju koja je do danas općepoznata i tu tehniku liječenja ti sada u svojoj sobi možeš prakticirati. Ako želiš, pošaljem ti link, besplatno.
Niti u ludilu.
Quote:
Nemoj me krivo shvatiti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i uvjerenja, no ne informirati se prvo pravilno i trkeljati ovako napamet, tako se recimo po meni ponašaju osobe kojima je lako manipulirati. A ti si očito samoga sebe jako dobro izmanipulirao u to da glumataš "moralnu vertikalu" koja se zgraža nad "lažovima koji pljačkaju ljude" iako eto, pričaš potpune laži jer je valjda to tvojem umu nekakav "normalan slijed logike" kod ovakvih priča.
Modus operandi lažnih isvijelitelja si pogodila.
Mene si krivo procijenila, kada si izmanipulirana upravo ti.
Tj. ubeđena si da je on taj, koji će da nas spase.

Quote:
Lažnih iscjelitelja je bilo na lopate oduvijek. Kod Groeninga postoje jedino dokazi da je iscjeljivao i to masovno... i to zamisli, iscjeljivao je masovno "lakovjerne" Švabe... mhm
Poznajem ih podosta koji su slične spike pušili, i to godinama, dok na kraju nisu uvidjeli da su bili u zabludi i jedva se izvukli iz debele banane u koju su upali.
Rad na samome sebi je ono što pomaže.
Pomozi sebi, da bi mogao i drugome.
Ne mislim ništa loše o tebi, osim da si gadno zaglibila u mislima kako je on taj, koji će da te izvede na pravi put.
Stavi na papir sve loše hranu, loše navike, negativne ljude...
I sve dobro što znaš.

Discipliniraj se i izbjegavaj sve loše sa papira, posti jedno 7 dana i uvedi polako dobre navike, i jeće ti trebati nikakvi prevaranti, koji su te ionako uveli u debelu zabludu.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom