Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 20:29   #905
Evo da i ja kažem svoje kao muško u ovoj temi iako je ova tema namijenjena ženama, znam.

Žene, trebate shvatiti jednu i jedinu istinu - muškarci su onoliko vjerni koliko imaju opcija. I to je realnost vjerujte. Imao ja curu ne znam kako dobru i zgodnu, uvijek postoji bolja, uvijek. Ako žena s kojom jesam nema dobru guzu ili dobre grudi, ako postane prenametljiva, 'preteška' i u kilaškom i/ili u karakternom smislu ili je prelijena u spavaćoj sobi, a u mom životu se pojavi ili već postoji neka druga žena koja ispunjava te uvjete ili većinu njih, bolje vjerujte da će muškarac prijeći na bolju opciju. To je logika. Ako žene misle da mi muškarci nećemo iskoristiti bolju opciju ako se ukaže, bolje izađite iz te fiktivne videoteke u koju ste ušli jer taj film koji vi tražite ne postoji. I to je realnost, kažem vam. Ako kupujem kuću za određene novce i ako se na tržištu pojavi ljepša kuća na boljoj lokaciji za iste novce, 100% vjerujte da kupujem ovu novu koja se pojavila. To je realnost tj. logika, ne nevjera.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom