Pogledaj jedan post
Old 28.11.2012., 09:51   #5959
Moram priznati da kod mene psorijaza nema veze s prehranom, sve zive metode sam isprobala, izbacio ovo, ubaci ovo, ma nema sta nisam iskemijala iinace ne jedem ni slano, ni ljuto sto manje zacina itd...

Mene muce jako jako promjene vremena danas sunce ja bolje, sutra kisa meni se napravi sloj preko noci

Mazem se i trackam svakodnevno to je vec rutina, kupam se u kupki soli mrtvog mora i maslovnovog ulja....

A sad malo o biološkoj....ja sam isprobala apsolutno sve lampe su mi dugo dugo pomagale, ali u kombinacji s kremama i puva bath kupka (5% salicil u vazelinu kad maknem sloj ljuskica, ide obicna cold belobaza ili prije lampi CIGNOLIN i nakon lampi opet cold belobaza), ribice pomogle, ali bi mi trebao akvari da se kupam svakodnevno s njima jer mi se nakon samo mjesce dana od zadnje terapije sve vratilo, travari nema od kojeg nisam kupila kremicu i caj, skupe kreme iz vana imena im vise ni nepamtim koliko sam ih potrosila i nabacala se novca, tablete melanin i metatreksat.....ostalo mi je jos samo Mrtvo more i biološka....s obzirom da imam i dijagnozu psorijaticnog artritisa, odlucila sam se prvo za biolosku, koju mi je takoder preporucio taj privatnik preko kojeg bi trebala dobiti besplatnu donaciju od jeden firme tu u Zgm preko HZZO nemam namjeru traziti besplatno ljecenje jer ko bi njih docekao i ovako moram cekati mjesec i pol dana....Moram napraviti hrpu nalaza, krv, snimke pluca, srca, testove na sidu i hepatitis i jos neke nisam sve popamtila sad sam se narucila za hrpu tih pregleda i cekam da to obavim i onda ulazim u proceduru za dobivanje injekcija, ako su nalazi u redu.... pikice dobivam par puta godisnje, ovisi kako ce ici ali u principu bi trebala doibivati 4 puta godsnje, a ako bude potrebno i cesce, nus pojava nebi trebalo biti tako mi je receno...

Dogodine se spremam na mrtvo more samo jos moram vidjeti za termin (odlazak tamo je ekstra skup, nazalost) kad cu moci s obzirom na obveze koje imam jer tamo moram biti 3 do 4 tj...

Nadam se da ce mi ta bioloska pomoci, jer mi je to zadnja slamka spasa da je se malo rijesim i odmorim se od tog sling mackanja i trackanja

Ja sam si isto na TI s njom, jer da nisam vec bi odavno prosvikala meni je zahvaceno 90 posto tijela, imala sam ju i na svojoj svadbi ali sam ju tad uspjel svesti na minimu, nije mi smetala, jer realno gledajuci svi znaju da ju imam smeta mi jedno to sto je imam na celu i to kad su velike promjene vremena zna biti jako jako pa me ljudi gledaju kao da imam kugu :P
__________________
Prvi dan snijega
Novi video
vuckici is offline  
Odgovori s citatom