Pogledaj jedan post
Old 23.01.2004., 08:25   #16
Moj mali je prosle godine, 2 mjeseca nakon ponovnog kretanja u vrtic dobio visoku temperaturu, oko 40C, koja nije silazila 2-3 dana (naravno, kao i uvjek, to je bilo za vikend kada samo dezurni lijecnik radi). Lijecnik nije nasao nista. Nakon 2 tjedna - vodene kozice! Meni je bilo vise muka nego malom (tada je imao 3 godine). Odvela ga pedijatru, dobio je zabranu vrtica tjedan dana. Takodjer sam nazvala u vrtic i rekla da mali ima kozice i da nece doc, usput pitala jel on prvi ili je to vec starija bolest. Na sto mi je ravnateljica odgovorila da je glavni val kozica vec prosao prije 2-3 tjedna. Naravno, ja sam bila bjesna na to, u smislu sta nisu mogli izvjesit neko upozorenje pa da tko ima mogucnosti, ne salje djete u vrtic ako bas ne mora, da se bolest izbjegne (ja sam tada mogla malog ostavit i doma).

Te su kozice prosle bezbolnije nego sta sam ja ocekivala, i sada mi je zapravo drago da ih je tada dobio.

Neke bolesti djeca jednostavno MORAJU dobit (mislim ne moraju, ali tesko ih je izbjec). I ne zovu se odredjene bolesti DJECJE bolesti. Djeca ih lakse prebole nego odrasli.

"Celicenje", i to spada u odrastanje. Tako da "svako zlo za jedno dobro".
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom