Pogledaj jedan post
Old 18.09.2010., 06:24   #1058
Na nagovor "posl"-a, ja sam stvarno krenuo ispitati Tehno. Jako su ljubazni odgovori i pomoć-nemam primjedbi. Demo verzije - ali samo ponešto! Ali, onda je zaredala zafrkancija - koje module pospajati za ono što meni treba, (najobičnija trgovačka firma, VP, MP, usluge...) pa stari ne idu s novima, pa amo tamo... Hajde, da ipak vidim - i vidio sam: fali puno onih sitnih caka koje Synesis ipak ima, ali ih je na žalost dobar broj prestao raditi, jer je moje mišljenje da se oni loše nose sa kupljenim sourceom i zato je Synesis iz godine u godinu sve PUNIJI BUG-ova!!
Da nabrajam što je bolje nego kod Tehna?? Oprosti kome i zašto, pa ja nisam odvjetnik Pupille... jedino što sam s Pupillom od doba kada su imali SW u DOS-u. Za mene oni imaju oni (i) dobrih stvari, koje drugi nemaju, ali!! - evo napadam ih i prozivam, jer danas kod izrade MP kalkulacije cijene SE SAME MIJENJAJU!! (15,01 itd) što se prije nije događalo. Da ne govorim da se mnoge cijene u računima ne mogu ni slučajno napisati sa x,00, nego je ili x,01, ili x,99! To je užasno iritantno i zbilja jadno, ali - kao da to nemaju i drugi?!? Svi koji obrađuju 3 decimalu imaju iste muke. Iritira i to što se prije moglo u cjeniku lijepo raditi, iz računa se moglo obrađivati cjenik (copy-paste) a sada NI TO ne radi! Treba se prebaciti u cjenik za nešto raditi u njemu. Prije je i pozicioniranje pointera na stupac imalo učinak slaganja cijelog stupca, sada ni to ne radi? Dakle u Pupilli se ide linijom: svaki dan sve gore. Da je trend obrnut, da su popravili probleme, nema tog Tehna koji daje toliko muzike za toliko para! O jako lošoj podršci Synesisa već je puno rečeno, iako izgleda da su se nešto popravili. Također bi bilo krasno da izbace (ili posebno prodaju) gluposti tipa fotografije artikala, skladištar Đuro, izrada web stranica, kakve to ima veze sa programom?!? Kozmetika za naivne? A da što. Ali, problem je i taj što premalo korisnika dođe ovdje i diskutira, pita ili ih jednostavno ispsuje. Ako se argumentirano napiše, a to ponovi 20 ili 30 korisnika, e onda će oni (možda) razmisliti i o toj negativnoj reklami. A to je također svrha foruma!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom