Pogledaj jedan post
Old 05.01.2016., 00:17   #43
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Najveci problem je sto su primitivci i mediokriteti zauzeli bas sve vazne pozicije u RH.
Kad god netko kaze nesto protiv nepravdi i problema u drustvu, ti ukopani pojedinci - a danas je to na zalost vec citav sistem, odmah nezdovoljnika salju da napusti RH. Odlazi u Srbiju, mars preko Drine a ako ga bas nikako ne mogu tjerati po nacionalnoj osnovi pa cak ni proglasiti Srbinom i cetnikom, onda slijedi : Ako ti se ne svidja, odlazi van kud hoces.
Samo rodijaci, primitivci, lopine i profesionalni domoljubi nikud ne odlaze jer ih takve bas nitko ne treba niti ista mogu ikome ponuditi.
Zato i uzivaju sa svakim nasim emigrantom, jer na njegovo mjesto dovode svoju rodbinu iz najzabitijih dijelova RH i BiH.
To je najveci problem RH.
Ja također mislim da je trenutna situacija u Hrvatskoj kao što je opisao kolega McFuck .
Jednostavno, ovdje za pametnog čovjeka nema mjesta. Ako digneš glas i pitaš nešto "neprilično" šalje te odmah u 3pm cijela vojska mediokriteta na položajima koji su zadovoljni i malim plačicama jer nisu sposobni za ništa više.
U glavama je još debeli socijalizam iz prošlog tisućljeća gdje je vladala uravnilovka i gdje se "sjekla" svaka glava koja je virila iz gomile. I kad netko pokaže neko znanje i zatraži veću plaću odmah paljba sa svih strana da što bi on htio!? Kako može on imati veću plaću od mene itd itd.
Prava šteta jer firme obično vuku samo par pametnih pojedinaca koje treba konkretno i platiti a kad oni odu ostaje vojska mediokriteta koja za ništa nije sposobna osim raditi po inerciji i dotadašnjem ustaljenom modelu.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom