Pogledaj jedan post
Old 02.05.2017., 11:46   #47
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Tko je tebi rekao da to ide sve iznad 70 mbps pitanje je. Ovi terenski za prodat će ti svašta obećati pa i nemoguću brzinu iznad 70 mbps, koliko prodaju tolika će biti plaća. Djeluješ mi jako neuvjerljivo kao da nisi nikad ni namjeru imao uzeti navedeno.
Prodajni predstavnik mi došao doma na vrata, prodao priču za homebox turbo i rekao da su brzine od 70 do 112 mbit/s s tim da nikad ne pada ispod 70... točno tim riječima.

S obzirom da nam preko fiksne linije nije dostupno ništa preko 10 mbit/s (sto sad imamo bez ugovorne obveze i po cijeni VEĆOJ od cijene za homebox) ja zinuo u čudu... reko javit ću se.

Malo sam čitao po forumima i vidim da ekipa ima od 70-90 bez problema (prema screenshotovima sa speedtesta), pa sam sukladno tome očekivao i kod sebe tako.

Pitao sam ima li opcija da mi izmjere kolika je brzina PRIJE nego uzmem, ali su rekli da moram prvo potpisat i da cu vidjet tek kad mi aktiviraju, no da imam mogućnost vratit u roku od 14 dana s obzirom da je ugovor potpisan van prodajnog mjesta.

Kad su mi došli to instalirat, pitao sam jel mogu izmjerit, no trebalo je čekat da ovi iz centrale aktiviraju uslugu, pa naravno ni to nisu obavili, nego sam morao sam nakon aktivacije...

No s obzirom da i u najboljem mjerenju (obavio ih jedno 30-ak po cijelom stanu) brzina jedva dostiže 60% "garantirane", zatražio sam raskid IZ PRINCIPA, dakle bez obzira sta mi je 4x puta brža veza od trenutne i po nižoj cijeni, jednostavno ne želim plaćat to šta neko drugi mulja da zaradi pare.

Ne znam jesam li ti pojasnio, ili i dalje misliš da nisam uopće imao namjeru uzimat?
traceur-wannabe is offline  
Odgovori s citatom