Pogledaj jedan post
Old 05.06.2007., 14:05   #20
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
sta vi mislite o tome?
Nakon što je prošlo sedam mjeseci od kiretaže moj mm i ja ponovno pokušavamo doći do naše bebice. Što se tiče testova, poznavajući sebe mislim da ne bih izdržala da ga ne napravim (bez obzira na posljedice). Moje m. su nakon kiretaže redovite, ali nisu više uvijek 30.-ti dan kao prije (sada su od 26-29 dana). Ako mi bude kasnila ovaj mjesec pričekat ću koja 2-3 dana i sigurno napraviti test. Ionako sam i zadnji put prije nego što sam napravila test ( a radila sam ga kada mi je m. kasnila 1 dan) znala da sam trudna (imla sam apsolutno sve simptome), tako da mi odgoda testa i negiranje nečega neće pomoći. Ali, svatko od nas je drugačiji i drugačije proživljava svoje osobne tragedije, tako da Cukerino77 ako je tebi tako lakše ili misliš da bi ti bilo tako lakše svakako napravi ono što tebi odgovara. Želim ti, kao i svim curama ovdje, i naravno samoj sebi, da što prije ostanemo trudne i da nam nova trudnoća prođe školski. Da nam navjveći problem u novoj trudnoći bude trudnički dnevni meni.

Zadnje uređivanje putnica : 05.06.2007. at 15:51.
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom