Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 17:22   #8
Jednostavno, prestala sa očekivat da se moramo vidjeti često kao i prije,nakon brojnih razočarenja....i s moje strane što sam otkazivala sastanke zbog njega a one u neko drugo vrijeme kad sam ja bila solo. Više nije moguće vidjeti se često. Trenutačno su mi frendice solo, pa kad odemo na kavu, niti ni ne spomenem dečka niti kažem A o njemu, jednostavno pričamo u faxu i o puno drugih stvari,koje zanimaju i mene i njih iako je on meni na prvom mjestu, ali mi se čini glupim pričati o njemu a one niti ne pitaju išta, jer jednostavno su u takvoj fazi života a opet se na taj način udaljujemo ali šta je tu je....ja sam se pomirila s tiim al vjeruj mi zadnjih 2 g. sam muku mučila s tim zašto se mi ne vidimo, više nisu ta druženja kao prije, one bi tulumarile ja bi išla na mirne kavice...i tako dalje....

''Ponekad mi se čini ko da više nemamo tema za razgovor, kao da smo odjednom postale stranci i da se nekako viđamo radi reda, jer eto frendice smo pa kao trebale bi...'' Luna08 pravo zboriš imam i ja taj feeling ali nemam vremena tražit nove frendice, možda će s vremenom i one naići.
maryy84 is offline  
Odgovori s citatom