Pogledaj jedan post
Old 04.03.2010., 18:10   #6
samo specijaliziranu obucu, npr. provjerene tenisice za trcanje, i to ukoliko znam dovoljno detalja o "matrici" koja se nudi, odnosno ukoliko sam sigurna da ce mi biti savrsene i da proizvodjac ipak nesto zna o osnovama biomehanike i ortopedije. za nike i timberland znam da vec dugo imaju opciju narucivanja custom-made modela (biranje boja i tekstura detalja), ali, nazalost, ne salju u hrvatsku, a i opcija nije dostupna za sve modele.

dizajn i boje su mi veoma bitni, ali imam problematicno i osjetljivo stopalo pa sam jos zeznutija za kvalitetu izrade i udobnost tako da neka neisprobana obuca ne dolazi u obzir. jednostavno moram otic' u taj ducan i dobro promotriti, ispipati i isprobati ako mi se nesto ucini prihvatljivim. nisam curicak koji na slijepo uskace u neku improvizaciju cipele od deset-dvadeset-trideset ojra, ali isto tako ne plivam u novcu tako da zaista nemam volje za skupljanjem cipela koje mi ne odgovaraju, ma koliko "lijepe" bile. a zaje*em se i u ducanu, sto za broj, sto za model. u nekih godinu dana sam kupila pet pari skupih tenisica, a znate koliko od tih pet pari nosim? dva.

dakle: slabasni "razmislila bih".

btw, sto se tice narucivanja obuce s neta opcenito, imam dojam da nenormalno puno curica naruci krivi broj pa se onda sirote sile da hodaju u knap ili prevelikoj obuci pa muce jadno stopalo i riskiraju ozljede, pogotovo ako se radi o cipicama koje "moraju imati" , ili su ih pak dosle k'o svetog petra kajgana.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 04.03.2010. at 18:17.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom