Pogledaj jedan post
Old 19.04.2012., 10:29   #44
Da prvo odgovorim na ovo na ovo, kroz dan ću kako stignem ostatak.....

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
što to znači točno? i vidiš li ti da je ona povodljiva i po čemu to vidiš?
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Toga te i treba biti strah - ali, zbog razloga puno, puno širih od seksa.

Kako tumačiš njezinu povodljivost? Voli li ona sebe? Cijeni li ona sebe, ili je njezina povodljivost stanovita mimikrija ne bi li bila bolje/lakše prihvaćena u društvu (jer, po njezinom viđenju, "prava ona" nije dovoljno dobra da bi bila prihvaćena)?.
Ni sama ne znam zašto je jedno dijete koje je toliko voljeno sa svih strana - povodljivo.
Rođena je u kući sa više odraslih, gdje 20 god. nije bilo male djece....
Moram li govoriti da je babi i didi ona najlijepša, najpametnija i najzanimljivija djevojčica na svijetu.....Sve to je i MM-u i meni, no nismo je svakodnevno filali sa tim komplimentima.

Mi joj kažemo da je sve naj ona nama, no da je isto tako Mara svojim roditeljima naj, lara svojima....ona ostane

Istina je da je do 3. god većinom bila sa starijima, mi nismo imali prijatelja sa djecom..... sa tri sam je dala u vrtić i počelo je..... sve će napraviti samo da se netko druži s njom, kad bi nam male susjede došle, izmanipulirale bi je na način, da bi joj stalno prijetile da će otić, ne da li im ona ovo, ono ili ne donese nešto
naravno, kad bi na kraju ipak otišle plakala bi po sat vremenena za njima.....

I voli grliti prijateljice.... Ona se objesi na ovu stariju i viče:'' A.... prijateljice draga, kako sam te poželila, kako ja tebe volim...'' - a ova se smije i doslovno okreće očima.....

Nakon što sam ja s njome provela sate razgovarajući i objašnjavajući i nakon što smo se preselili, mogu reći da je bolje, no još uvijek ima posla

Znam da moram raditi s njome po tom pitanju i radim zadnje dvije godine, no valjda vam je sad malo jasnije čega se točno bojim kad krene u školu i među kakvu me je djecu strah slati.......


I zato što je takva (osim što radim po pitanj te povodljivosti), ja je želim educirati o mnogim stvarima, želim da ona zna više od te djece i da je nikad po bitnim pitanjima ne mogu izmanipulirati ili iskorištavati.

Želim da već izgradi čvrste stavove spram nekih stvari, da je poslije nitko ne može pokolebati.....

I ovo što vi mislite da se malci hvale uprazno......
Žena (mali joj je četvrti) ide na sastanke zato jer njegov skoro cijeli razred - puši....ona kaže da mu ne može zabraniti, da i ona puši

Mnogi roditelji djece u osnovnoj kažu, da se oni itekako međusobno podučavaju anatomiju tijela
nekima je to normalno i smiješno

E, pa meni nije .....
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom