Pogledaj jedan post
Old 22.02.2017., 16:42   #12
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Žena sam od cca 30 g. Ukupno 10g živim s mužem, i Sex nam je, ako izuzmemo prvu godinu, izuzetno rijedak, bolje rečeno da ga nema. Ako se i dogodi jednom u 2-3 mjeseca onda je to isključivo na moju inicijativu.
Sve i braku drugo zštima, dobar je otac, radi, ne izlazi, pomaže oko djece i NE VARA ME, u to sam sigurna.
1000 puta sam pokretala razgovor, on ga i nakon toliko godina ili izbjegava i pravi se da je umoran, ili plane da ga poštedim filozofije, da ja želim bajku itd.
Prije bi se, nakon toga, uglavnom danima ljutio, sad zna doći i reći da me voli i zašto mi stalno to mora dokazivati, da je umoran.. Ok, puno radi, jebogamiš, može li netko biti umoran 7-8 godina? I još mu kažem da ne mora on ništa raditi, kužite jel.., ali Ne!

Uglavnom, ja sam vrlo empatična osoba, u privatnom i poslovnom okruženju dobro funkcioniram s ljudima i dobro čitam između redaka, i frustrirana sam jer ne mogu doprijeti do osobe s kojom živim 10 g.

Sinoć smo opet imali epizodu... E sad- prošli tjedan smo se seksali ČAK 2 puta 😱 (naravno na moju inicijativu, a da vam još kažem- prije toga sredinom 12 mj, i jednom u 10mj. - fakat sam nezasitna 😂😂😂 ) , i kaj bi ja sad opet!
Nakon toga je krenuo odmah njegov napad-kako više nisam bolesna (imala sam virozu dan dva prije) kakve su to moje bolesti, i ne sjećam se.. Uglavnom je planuo kao nikad do sad i rekao da hoće razvod. I tu sam osjetila olakšanje! bilo je tu još besmislenih izjava s njegove strane, kao ona o mojoj virozi, izbjegava temu, traži povod za svađu ne bi li izbjegao odgovor na pitanje. I tako godinama..
Jutros kao pomirljivo došao nešto me pitati.. I sve je opet kao da se ništa nije dogodilo..

E sad vi meni recite što ne valja s tim čovjekom? Ili samnom?
Ona očite razloge sam odbacila, ne vara me, nije zaljubljen ni u koga drugog, ne pokazuje Gay sklonosti (mislim i to sam ga pitala u ljutnji 😱😁😁😤&#128548

P.S. Pokaže on prema meni nježnost i zagrli me, da mi pusu, ali to sve u prolazu u toku dana, a na večer kad klinci zaspu ne daj bože da ne bi do nečeg došlo
Jebat ga umoril se od seksanja. Treba mu jedna duža pauza. Postoje samo dvije opcije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom