Pogledaj jedan post
Old 15.04.2008., 13:00   #70
Quote:
otompotom kaže: Pogledaj post
E baš o tome pričam. Stvarno me živcira to holivudsko portretiranje neprijatelja amerike, tko god on bio, ovisno o ratu koji se obrađuje, koda ima 2 sive stanice u mozgu.

Svaki put kad se GI Joe protiv nekog bori na njega ide hrpa bezličnih, ali očigledno nepopravljivo zlih spodoba čiji časnici očito nisu čuli za osnove ratne taktike, a ovih ih riješavaju jednog po jednog...
Meni je najnejasnija scena, tj. malo prije... Cpt. Miller(Tom Hanks) je naredio direktan napad na utvrdjeno mitraljesko gnijezdo(kod onoga radara ili radio stanice di su ulovili onoga svabu pa ga pustili) umjesto da je iskoristio Jacksona(snajperistu) da poskida svabe sa daljine ili da ih barem "prikuje" da ne mogu pucati iz MG-42 dok ih ostali zaobilaze i eliminiraju, taj vojnik bolnicar Wade je poginuo bez veze... Osobno najbolja scena mi je pocetak iskrcavanja, a najgora kukavicluk Upham-a zbog koje pogiba Mellish i totalna zbunjenost zasto ga onaj SS-ovac nije ubio...

Da se ne quotam... Je li itko gledao "Heartbreak Ridge" sa Clint-om Eastwood-om, zaaakon, nasmijao sam se...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom