Pogledaj jedan post
Old 26.02.2013., 08:58   #7572
Quote:
majus kaže: Pogledaj post
Marija993,ajde mi molim te opisi malo taj otok jer meni je nos bio savrsen samo taj dan nakon skidanja kalupa,a sada je malo izoblicen.Mislim nije tako strasno,ali ponovo imam naznake grbice i sa strane je otecen,tj nadam se da je to samo natecenost jer me i dalje nista ne boli,nisam plava...kako taj otok izgleda,je li mekan ili tvrd?
Doktor je rekao da se moram strpiti 2mj jer ce se on sada mjenjati iz dana u dan,ali moram priznati da sam nestrpljiva i pomalo zabrinuta,pa vas molim za iskustva?

I da,spomenula sam da cu staviti slikice,ali moje odusevljenje novim nosom malo je splasnulo,a i ovo sad nije realna slika,tako da ce fotkice ipak malo pricekati....
:O Jako mi je zao sto to cujem, meni je nakon skidanja kalupa taj dan isto bio drukciji, podignut pa se nakon par dana spustio, ali nije se izoblicio.. Otok imam na samom vrhu skoro prema sredini cela, sa lijeve strane mi se pojavio onaj luk prema obrvi a sa desne mi je jos dosta ravan i tvrd, ne vidi se okom ali se osjeti pod prstima, posto mi je nos i suzavan boli sa strane na dodir i meni se cini da je otecen al jos doslovno mrvicu. Oni koji neznaju da sam operirana ni ne kuze, cak mi i mama svaki dan kaze kako se vidi da sve splasnjava i suzava se. Nego, kako mislis izoblicio? Nemoj panicarit nek ti prodje jos bar tjedan dana..

Zadnje uređivanje Marija993 : 26.02.2013. at 08:58. Reason: Missing word
Marija993 is offline