Pogledaj jedan post
Old 07.09.2014., 12:38   #53
Ja mislim da cu svoju ipak ostaviti doma jos neko vrijeme, ne vidim drugog rjesenja

Recimo nek do kraja ovog mjeseca bude doma, pa da probamo u 10. mjesecu opet, pa dokle ide, i tako dok ne doguramo do nekog pristojnog vremena provedenog u vrticu bez bolestina sa obje strane.

A grozno je kad su tak male bebice bolesne, evo moja je stvarno inace dijete za pozeljeti, al dok joj malo zasmrca nos to ju probudi i nema sanse vise 100 godina zaspati, da ne kazem da cijeli dan cendra, place, ne znam opce vise sta da napravim da se smiri
A sa starijom bome isto nije lako, bori se svim snagama kad treba kapati nos, usisavati, a bome i ona cendra cijeli dan, em joj nije dobro, em je doma pa joj je dosadno.

a nista probat cemo malo po malo sa vrticem, da se bas ne redaju bolestine, jer ne mogu ni stariju poslati u vrtic dok je beba jos bolesna, taman bude tamo pokupila neki novi virus il ko zna sta, i onda dodemo do toga da se beba ni ne stigne oporaviti skroz od jedne bolestine kad eto vec druge. Znam ja da se imnutitet treba razviti kad-tad al nekako mi je jos premala da ju na taj nacin izlazem bolestima.

Uglavnom katastrofa, nisam mislila da bude bas tako lose
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom