Pogledaj jedan post
Old 29.10.2016., 22:14   #6
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Raspitaj se dobro kod nekoga tko je u toku jer u moje vrijeme (10-tak godina ranije) olaksica je isla onome koji placa alimentaciju. E sad...vi imate troje...ne znam kako to ide...ali ako uredno placa alimentaciju i ne uskracuje ti pomoc...zasto drviti po tome...izgubit cete oboje ako vas podjele po pola.
Ne kuzim.
Bila sam na poreznu i pricala sa zenom al ona mi nije spomenula problem godisnje prijave. Za to sam cula naknadno i sad vise ne znam kome sto vjerovat.

Nema alimentacije. Dijelimo troskove za djecu podjednako. Brigu takodjer recimo podjednako...ili barem blizu podjednakom.
Ne kuzim ja tebe? Ne vidim zasto bi njegovo uzdrzavanje djece bio neoporezivo a moj oporezivo? Zasto bi se odrekla onog sto mi zakonski pripada?

Nije upis na porezni karton jedini nacin ostvarivanja i podjele olaksice tako da ne moramo oboje izgubit. Uostalom, on nece u nijednom slucaju izgubit nista. Samo nece vise dobijat moju polovicu?

Ovo s olaksicom onome tko placa alimentaciju moram priznati da ne razumijem bas koncept.
__________________
Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly.
Carandiru is offline  
Odgovori s citatom