Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 20:36   #34
Quote:
dobrinja 92 kaže: Pogledaj post
Tebe se Ujdurma nemoze skuziti,prvo otvoris temu i tvrdis nesto pa se u pola teme povlacis kao neznas nista...

Sta je sada po tvome?jesu li osvojili odasiljac ili nisu

Djeluje mi nekako da bubas kojesta sa 5 na 10...
Poštovani Dobrinja...Ja sam otvorio temu sa pokušajem postizanja preciznosti.
Kada sam čitao neke stvari o ratu u Hrvatskoj pronašao sam i te detalje.
Na početku mi je zvučalo interesantno, no prihvatit ću logičko objašnjenje da stvari nemaju veze sa mojim uvodnim tekstom.
Naravno..

Ja sam pokušao guglati, da pronađem ovo o čemu sam postavio pitanje.
Kontakt broj od Markice Rebića nemam i ne znam gdje stanuje, da znam možda bih s njim ugovorio sastanak da ga pitam to što me zanima..
I ne samo o Petrovoj Gori.

Ali, kada već govorimo o SIS (tema je otvorena sa naslovom SIS u tijeku akcije Oluja, što se može uračunati i prije i poslije u korist teme...) zašto ne podružimo na sve detalje koje možda nisu obrađeni i ne postoje na internetskom nebu.

Siguran sam da od 1993. SIS ima svoje dojavljivače sa područja krajinske kavzidržavice među lokalnim stanovništvom. Mislim da postoji dovoljan broj ljudi koji je isporučivao informacije SIS-u ili Upravi sigurnosti MORH-a.
SIS je morao sudjelovati u obavještajnoj pripremi deblokade hrvatskog teritorija koje uzurpirala kninsko rukovodstvo i na tome počiva moj interes.
Ako u ovom slučaju nije Petrova Gora u pitanju to ne isključuje da se moglo improviziranim putem sa rubnog dijela razgraničenja postaviti pokretna baza veze preko kojeg se može ometati neprijateljska frekvencija ili učiniti taktičku ideju koju sam spomenuo u uvodnom tekstu.
__________________
Smaknite skotove...Onaj tko ima puno za izgubiti ne preza ni pred čim. - Enda Kenny
Manjkas Ujdurma is offline  
Odgovori s citatom