Pogledaj jedan post
Old 28.09.2017., 21:48   #16
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Hej, ovo sto cu napisati ce biti malo dugacko, pa ako se nekome da citati, molila bih vas za neke savjete, samo bez osudivanja i recenica poput: "zasluzila si" i slicno, jer i sama znam da jesam.
Unaprijed se ispricavam na pisacim greskama, odrasla sam van HR

Ovako, sa deckom sam u vezi dvije godine (na daljinu, jos neko vrijeme) i prvih godinu i pol je on stvarno bio jaaako njezan, romantican, razuman, rijetkost medu danasnjim muskarcima.. kad bi dosla kod njega nakon sto se ne vidimo neko vrijeme obasipao me paznjom do maksimuma, svasta je radio za mene..ja to nisam nikako cijenila, kad bi se ponovo vratila u svoju drzavu, on je bio jako tuzan i cesto mi je to govorio i znsl se rasplakat kad bi pricali, ja sam bila dosta bezobrazna i govorila da je naporan stalno s tim...
Boldano uopće nije rijetkost. Mnogo dečki i muškaraca je takvo, samo to ne pokaže odmah.

Nabasala si na dobrog dečka (možda emotivniji od prosjeka), koji još nije izrastao u muškarca sa svojim ja, a kojeg očito ne zaslužuješ. Njemu je konačno došlo iz guzice u glavu da nisi vrijedna i premišlja se. Možda te nogira i nauči biti zločest koliko treba. U tom slučaju naći će bolju i nju usrećiti. Sama si si kriva.

Jedini način da ispraviš sve, je da mu se ispričaš i kažeš sve što si tu navela, i promijeniš svoje ponašanje i počneš ga cijeniti, pokažeš da ga voliš.

__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom