Pogledaj jedan post
Old 18.06.2012., 14:42   #19
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
pa valjda je očito da nisam sigurna (i mislim da nitko baš nije 100%siguran što radi kad je u pitanju odgoj, jer ne postoji pravilnik, ni radna uputa nego improviziraš i vodiš se intuicijom) da radim dobro.

nikad prije se nisam osjećala nesigurnije u sve što radim nego zadnja 2 dana u parku

fakat me sram jer sam to doživjela kao fijasko. dok kad je bila jako mala i jako urlala u kolicima to nije bila ta vrsta srama ovo spada pod moj propust a ono pod lošu sreću
Ma daj katjes zar stvarno vjeruješ da postoje djeca te dobi koja se mirno igraju , ne uzimaju tuđe stvari, ne urlaju i slušaju sve što im mama kaže? Pa i puno stariji se tako ponašaju.
Meni se čini da su te tvoje komentatorice koje su te tako uzrujale onaj tip osoba koje odgajaju djecu po metodama koje su im prenijele njihove bake, misle da je čitanje o odgoju gubljenje vremena i ne libe se dijete zveknuti po guzi da bude mirno (u to naravno ide i to da te gledaju kao da si s marsa pao kad kažeš da ti dijete ne jede smokiće i bombone).
To što su na takav način komentirale ponašanje tako malog djeteta zbilja govori puno više o njima nego o tebi.
Gala is offline  
Odgovori s citatom