Pogledaj jedan post
Old 28.04.2008., 21:05   #16
Quote:
larma kaže: Pogledaj post
Davnim susretom sa jednim bioenergičarom rečeno mi je da posjedujem dosta bioenergije.Naravno ne obraćajući posebno pažnju na tim riječima čak sam i zaboravila na to dok mi jedna kolegica kada mi je gledala malo po datumima rođenju satu..isto tako rekla da posjedujem veliku energiju koju ni sama nisam svjesna čak da mogu neke stvari vidjeti u snu.. lječiti kako druge tako pomoći sebi te da mi je život i te kako povezan sa bionergijom.Drugu noć drugi dan sanjam san i povezujem..neke stvari koje nisam ni primjećivala ranije iako još uvijek sam iskreno skeptična u vezi svega toga
Svaka primjedba ,milšljenje prijedlog te možda iskustva ma sve je dobro došlo...hvala...........
ako ti je život i te kako povezan sa bioenergijom onda si morala primjetiti recimo da se ljudi uz tebe osjećaju bolje, da živnu, da se lijepe za tebe jer im zračiš tako da im prijaš, mogla si primjetiti da ti životinje lako prilaze, da ti ako sadiš cvijeće ono bolje raste nego susjedima i sl. Drugi su ti već trebali reći: da se uz tebe dobro osjećaju, da su uz tebe mirniji nego inače i sl.

Ako imaš uvide kroz snove i to si već trebala primjetiti, to zna biti vrlo očigledno ...

Prema tome nemoj da te neke kvazi gatare uvjere da si posebna, jer to gotovo svaka kvazi gatara čini.
Lonna Imzadi is offline  
Odgovori s citatom