Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 22.07.2010., 21:37   #3161
Quote:
ankika kaže: Pogledaj post
Ako se i desi nešto što Icke predvidi to ne znači da je to iz razloga koje on navodi.

Sigurna sam da bih ja da sam vođa neke globalne tajne organizacije najprije našla netkog takvog kao Icke da pogodno odvlači pažnju sa mojih mračnih planova a nakon toga pobrinula bih se da se svatkom kome se bar malo približi mojim tajnama odmah desi nekakav prikladni nesretni slučaj.
Bedastoće. Ne odvlači pažnju Icke od ničega, već upravo suprotno - ljudima poručuje neka malo mućnu glavicama. Ako ništa već ne mogu ( a to i poručuje: ne ići silom prema nijednom sistemu jer će te sistem pojesti!) da bar budu svjesni stanja i sreću i mir potraže u sebi i ljubavi. A ne mržnji i ratovanju i ostalom sranju. A to sranje nameće današnja glazbena i filmska industrija koja je debelo upregnuta i potkovana svim silama i novcem, koje Icke nikad ne bi ni želio niti mogao imati! I tu je velika razlika. Preogromna razlika, kao dan i noć.

I ovo je vrijedno ponoviti, jer to je ono što odvlači pažnju svijeta i truje nezrele umove. To koje se vrti danonoćno na TV i internetu. Jer vizuelno je jače od bilo koje riječi koju će Icke napisati. Zato on za nikoga i nijedan sistem niti ne može biti opasan. Ali za mnoge samo koristan. Mnoge koji shvaćaju suštinu!


Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Trolovi se hrane upravo ovim gornjim, što tako gorljivo brane i obožavaju. A ovdje je bitno o tome dati svoj sud i osudu. Osudu beskrupuloznog prljavog biznisa "zabave" koji od mladeži radi idiote i usađuje im pogrešne slike i svjetonazore!
I ne samo to, ovdje se čini se radi o daleko opasnijim i opakijim scenarijima?
Dovoljno je pogledati te lutkice, kurvice i kurveže "svjetske scene" i to preseravanje koje im se debelo plaća.
Beyonce

Rihanna


Daddy Yankee


Rihanna Performs "Wait Your Turn & Hard"
The intro video is a disturbing display of dehumanization and Mind Control lead by a “shadow government”. Rihanna is a cyborg being programmed by the insertion of a microchip inside of her (RFID anyone?). Notice the shadowy appearance of those performing the surgery.
Rihanna ovim spotom zapravo poručuje; pripremite se da i vas uskoro "dehumaniziraju" "čipiraju", obrade kako god i ne opirite se, ne boli ništa a bit će vam svima kao meni! Ma super to je baš COOL

BOLESNO


Tako je kučko, pokaži im rogove! Samo se pokaži u svom "svijetlu"

Zadnje uređivanje levelheaded : 22.07.2010. at 21:42.
levelheaded is offline  
Odgovori s citatom