Pogledaj jedan post
Old 06.05.2003., 14:55   #15
Quote:
Originally posted by ramona
nuklearna elektrana krhko
Mujo, gasi to, nemoj da te ja ugasim
bjezi ba, hosh mi ti ove atome iscjepat ))

Pa onda tvornica u Niodaklevcima za proizvodnju nicega )) ono kad zdondluju materijal dze ba zapelo ))

Mogao bih sad do sutra o njima, al par meni omiljenih scena... recimo legendarni Fu-do i cvijece zla Fu-do, jesil za jedan pelinkovac... samo nam ovaj covjek moze pomoci a Fu-do je borac za pravdu u mjesnoj zajednici Kovacici heheh...

ili ne znam sjecate li se onog skeca Biser Jadrana u onom kaficu na moru pa kad Nele igra onog konobara sto padne u nesvjest kad mu gost kaze u redu je, ne treba kusur ono kad Djuri u njegov rejon sjednu dvije zenske a jedna je engleskinja i naruce caj a on njima eki caj, nije vam ovo hospitalizacija ))

pa onda Sejo i Seada kofol Romeo i Julija sa Vratnika, pa im roditelji zabrane da se vidjaju jer Sejin otac navija za Sarajevo a Seadin za Zelju... Seada bona, udaces se za Ferida jes cula... jesi vidila kakav je go dao Velezu u nedelju... necu necu i necu, jebo te Ferid, dabogda nogu slomio, dabogda ti Zeljo ispo iz kupa UEFA, ja volim Seju

al najbolji fol mi je ono kad strajkuje vlada pa odu rudarima pred okno, a Nele glumi onog Cengica iz predratne BiH vlade ))
idemo sad mirno i dostojanstveno da im razvalimo oknooo... izlazite napolje, izlazite napolje
A rudari njima nije ovo mjesto za razgovor, najbolje je da odemo u zgradu vlade pa cemo tamo vidjet... vi se vratite taxijima a mi cemo vozom
imaju i voz, ej ba imaju i voz svoj... eto gdje su nase plate... ja ne mogu djetetu platit skolovanje u Svajcarskoj a oni imaju svoj voz, sramota... ajmo sad po trojica u taxi, da se ne guzvamo po cetvorica
pa kad dodju u zgradu vlade onda Nele cita zahtjeve vlade malo su tri smjene, morate radit sest smjena... i ukida vam se 15 minuta pauze
zao nam je, ali ne mozemo udovoljit vasim zahtjevima... za tih 15 minuta upumpavamo zrak u okna
u tom slucaju, predlazem vladi da pojedemo po jedan sendvic i da onda idemo u strajk gladju
I onda voditelj u studiju cita blic vijesti sa deska udruzenje penzionera porucuje vladi da istraje u svom strajku gladju... ako im taj strajk ne upije, predlazemo strajk zedju ili strajk nedisanja pa nek im je sa srecom legendarno
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom