Tema: Rak pluća
Pogledaj jedan post
Old 12.01.2007., 11:04   #224
Quote:
nusazvrk kaže:
Ljudi moji, ja stvarno ne znam sto bi rekla. Ja sam do prije mjesec dana zivjela jedan tako... neznam ni kako bi ga nazvala. Zivot glupog covijeka?! Koliko sam ja stvari u zivotu podrazumjevala (bitnih, ne shvacajuci, zaista ne shvacajuci njihovu krhkost), a oko koliko sam razbijala glavu iz ove danasnje situacije stvarno, sramota me reci. Ja nisam bolesna, jos. Sve sam svjesnija kako se ovaj krug otvara i usisava sve vise ljudi, da cu jednom i ja voditi bitku za svoj zivot na ovaj nacin. Na nacin kako sada gledam svog muza. Promatrajuci njega mogu samo reci da vjera, u sto god, bijelu kutu, alternativu, religiju.. sto god, je najosnovnija stvar.I nikad ne odustati. Ne dozvoliti da covijeka svlada umor!! Borba sa 24 -satnim radnim vremenom, najzahtjevniji posao na svijetu!! Ali sad znam, tu ste najbolje placeni iz dana u dan!! Skidam Vam kapu!!! Drzite se!!
Nemoj razmišljati tako, ima jako puno načina za prevenciju. Paziti šta jedeš, izbjegavati stres i nipošto ne živjeti u strahu da ćeš jednom i ti oboljeti. Ja smatram i da je duhovna strana isto jako bitna, meditacija ili molitva.
Slažem se s tobom da nikada ne treba odustati mada neki to nazivaju lažnom nadom. Ali pogledaj koliko svjedočanstava o izlječenju najtežih oblika raka ima na netu i ne mogu sva biti lažna. Ja isto smatram da sve treba probati i nešto mora djelovati.
Meni je nešto najgore što neki rade, potpuno se predati kad doktor kaže gotovo je, čekati kraj i ništa ne poduzimati..
Frankie is offline  
Odgovori s citatom