Tema: Jabuke
Pogledaj jedan post
Old 10.02.2009., 15:46   #11
ovak. ja fino kupim sredstvo i drzim se uputstva za upotrebu ko pijan plota. sve ti fino pise. gdje se mogu kupiti amidi, i ja kopam za njima. kaj se smrdljivog elstara tice, 85 % sam ga iscupala van jer je prebujan i ne dozivljava kemijsko prorjedjivanje onak kak sam si ja zamislila pa sam ga morala prorjedjivat rucno a to iziskuje dodatne troskove, jednostavno preskup je, trziste ga tretira kao ljetnu jabuku a on to nije, lanci me tjeraju u berbu kad je jos zelen ko zaba, samim tim i sitan i samo sam gubila na njemu pa sam ga pocastila motornom pilom. 120 % propisane koncentracije zaboravi, sve ti bu otpalo. citaj uputstva za primjenu preparata i ne boj se. ja uvijek siknem manje.

sve jabuke ne cvatu u isto vrijeme pa tako i kemijska prorjedba ne ide u isto vrijeme. i sredstva za prorjedjivanje nikad, ama bas nikad se ne mjesaju s nicim. i koristi se kolicina vode onak kak pise na sredstvu. ja kad nadjem di ima tih cuda, fino cu te obavijestiti ili ti ih mogu kupiti pa si dodjes po njih kod mene. mozes kak god hoces, ja sam krenula u potragu na uzas mojih dobavljaca.

kaj se gale tice, ja sibam kemiju i na nju ali obavezno rucno prorjedjujem jer je ona sitno smece pa ako je ima puno ne valja. granny nisam jos tretirala jer su mi nasadi u 3. godini. jednostavno su dovoljno krupni a ako se pokaze potreba lako cu ja to rucno.

jos pitanja?
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom