Pogledaj jedan post
Old 22.08.2016., 16:19   #76
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Supak, debil, kreten, ustasa, fasista, evo sada i trol .....to je otprilike ta razina.
Opa, bumo se furali na šminku, a?
Kao kad neki klerofašist metne Isusa na avatar pa trubi da je ateist, jel to ta igra?

Quote:
U dlaku slican i jos gori rjecnik se danas moze vise manje vidjeti kod svih perjanica lijeve misli u hrvata.
Ma marš, trolčino na kvadrat, pogledaj si najprije svoje desne medije tipa govno.ss.

Quote:
Kod tebe to nije problem jer si obican covjek, forumas...i normalno da malo zesce reagiras ponekad, posebno kada kao sad nisi u pravu.
Kad bi ti i ja porazgovarali uživo, tek tad bi shvatio što je to "žešća reakcija".
Sa mnom nitko, ali ama baš nitko ne razgovara u takvom tonu kao ti. A živim u selu punom "ustaša strašnih"...

Quote:
Ali problem nastaje kada se javno objavi ovakva kolumna:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...da/906233.aspx

Nastranu pizdarije koje je autor napisao, primjetimo kraj.

Moj život, život radosti i punine, život kada se budućnost prostirala poput čarobnog saga preda mnom, život u kojem je mladost slušala što i mladost cijeloga svijeta i planirala budućnost u svojoj zemlji prekinut je na žalost 1990
. godine.

A ti si očito vrlo mlad kad ti je to smiješno.
Da je opstao socijalizam, ja bih danas imao odrasle klince. Ne zato da ih drugi hrane i oblače, nego zato što danas mogu imati samo sebične kretene, a to mi pored tri mačka uopće ne treba.
Deco draga, vi pojma nemate u kakvoj ste debeloj kurčini.

Quote:
Vjerovati cu ti na rijec...samo sto ja nisam mislio na tebe kada sam govorio o mrznji.
Imas dvije vrste ljevicara u Hrvata....manjina onih koji mrze Hrvatsku poput ovog gore Anica i kojima je zivot prekinut 1990-te ....i onih a to su vecina koji ne mrze Hrvatsku ali koji nista ne razumiju...i nemaju pojma kome i cemu pljescu i sa cime se slazu kad se slazu.
Ma ti si jen bedak, niš drugo. Anić NE MRZI Hrvatsku, njemu je (kao i meni) žao što je ta naša jadna Hrvatska ošla u pičku materinuz. To nije mržnja, to je žalost što smo sjebali jednu divnu priliku.
I na kraju krajeva, poruka svima vama desničarima koje noću umjesto komaraca grizu orjunaši: da ova naša hrvatska domovina nečemu vrijedi, nitko se ne bi ni sjećao šugave Jugoslavije.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction