Pogledaj jedan post
Old 12.04.2012., 21:23   #1367
Quote:
dundo1 kaže: Pogledaj post
PRUNAKS je savršena stvar! Rekao bih lijek za seboreju!

Uglavnom, meni uvijek buken u proljeće. Kako se priroda budi tako se probudi i to sranje. U ostalim periodima u godini gotovo da i nema ali zahvaljujući Prunaksu kojega koristim jednom ili dva puta mjesečno. Ono! Po potrebi. Sada mi je ta faza kada moram pojačano koristit Prunaks ali nemam naviku pa se privikavam nanositi kako piše u uputstvima jer se seboreično sranje intenziviralo. Dakle primjena ujutro i navečer.

Ima neko neku sugestiju za šampon? Ili neki čaj na biljnoj bazi za ispiranje vlasišta da lakše prebrodim ovaj period kad seboreja podivlja! Npr. Jel kamilica dobra? Anybody?

why-me stvarno mi je zanimljivo tvoje iskustvo i svaka čast toj dermatologici.

Seboreični pozdravček svima!
Bok Dundo, slažem se za Prunaks - super stvar.. ja sam ga prestao koristit prije par tjedana jer mi je stanje sad ok. Meni je od tak stvari za vanjsku primjenu super djelovao i taj Prunaks i Epiderm.

Je, super je dermatologica, kaj tu sve čitam o dermatolozima fakat sam imao sreće s njom. Ići ću sad za desetak dana opet kod nje malo da prokontroliram stanje i za some other issues, ali mislim da je to to od dermatologa, sve čovjek može sam na internetu saznat i sam eksperimentirat i saznat kak da to riješi, odnosno drži pod kontrolom.

Za glavu ti nemam neke savjete jer nemam s time problema pa koristim samo Head & Shoulders..

Možda da pitaš na onom blogu ˝seboreični dermatitis˝, čovjek kaj to piše je fenomenalan, zadnjih par godina provodi eksperimente u vezi toga i zna sve i svašta oko toga, a i odgovara brzo na komentare.. budem se i ja tamo malo priključio..
why-me is offline  
Odgovori s citatom