Pogledaj jedan post
Old 30.05.2004., 03:59   #15
Nisi mi uopce cudna. Sto vise u mnogocemu smo slicne. Svakako nisi jedina koja se, barem ponekad ,tako osjeca. To, sto to stanje kod tebe traje vec duze, bi mogao biti znak iscrpljenosti, mozda i depresije. Oprosti,nisam kvalificirana da o tome sudim.
Rekla bih da si vrlo inteligentna, iskrena (a ne hipokrit),zahtjevna, perfekcionista...
Sasvim je moguce da si okruzena ljudima koji te bas ne stimuliraju mnogo i o kojima nemas visoko misljenje pa se prepustas samoci koja te, nakon odredjenog vremena, uplasi i dovodi do stanja u kojem si sada. Ne brini. Nismo svi isti. Nemamo iste navike i iste potrebe za drustvom. Takva ti je priroda, pa sto? Potrudi se da ti slobodno vrijeme bude interesantnije, nakon sto se prvo posteno naspavas i odmoris.
Citaj, nauci nesto novo, otidji u kino, slusaj muziku, setaj ducanima i isprobavaj odjecu prije no sto kupis, dekoriraj si stan, isprobavaj recepte, budi dobrovoljac i pomazi nekome...
Ne dozvoli da vrijeme utjece na tebe. Meni su kisni dani barem toliko lijepi kao i suncani. Prihvati pozitivno ono sto ne mozes promijeniti.
Budi sretna jer nisi ovisna o nikome ali ... kad susretnes imalo interesantnu osobu ... dozvoli joj da ti se priblizi ... Ne sudi prestrogo i ne ocekuj previse. Nadji ljepotu u malim, svakodnevnim stvarima.
I budi strpljiva jer ponekad te sudbina moze prijatno iznenaditi i dovesti idealnog prijatelja na tvoj put ... Vjeruj mi, sve je moguce.
Nina-Zg is offline  
Odgovori s citatom