Pogledaj jedan post
Old 24.06.2009., 12:25   #14
hvala svima , od sveg srca!

Forest

Nelly, nema posrtanja , nedam se i točka!!! Istina , predivno je znati da ispod mog srca kuca još jedno... , uh , dobrog li feelinga

Ice cream girl - prvo ; mogu ti ukrast nick? šala ! Zakon je i detaljno opisuje moje trudničke hirovite želje - sladoled , puuuuno sladelode , pa još sladoleda
Istina , ja sam već davno primjetila da mi je organizam strašno izdržliv. Uz 40-ak povračanja dnevno , davno sam uzimala i laksative i diuretike , a moja krvna slika cijelo vrijeme idealna. Bila sam više gladna nego sita a profesionalno sam se bavila sportom , trenirala i po 6 sati dnevno a nikada mi se nije ni zavrtjelo a kamoli da bih kolabirala. Nekoliko puta sam otišla u privatni laboratorij da mi anonimno provjere elektrolite - uvijek su bili u granicama normalnog... , stvarno neznam - čudno mi je oduvijek to bilo...

Strašno mi je žao tvoje rodice, ona očito nije imala sreće ko ja.... , ali neka ne gubi nadu i volju; medicina danas napreduje , a Kurjak baš nekim čudom ima zalihu jajnih stanica ( sorry , malo crnog humora ). U glavnom , bit je u tome da ima nade i za nju
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom