Pogledaj jedan post
Old 21.12.2011., 13:29   #1469
Quote:
jermyn kaže: Pogledaj post
Malo pratim ovu diskusiju o maslinovom ulju pa bi rado probao dati svoj pogled na to s obzirom da mi se čini da komentari idu skroz u krivom smjeru.

Ulje većina ljudi ovdje ocjenjuje po tome kako im se sviđa okus/miris, i po tome istarska čini se vode. Njima to uspijeva jer beru ranije i odmah melju pa dobiju tu gorčinu i extra vergine svojstva. Takva proizvodnja kod malih proizvođača posebno na otocima nemre bit logistički moguća.

Međutim, kvaliteta ulja (tj. njegova dobrobit za organizam) je u kompleksnosti ulja, njegovog kemijskog sastava. Kako većina istarskih (i novih dalmatinskih) proizvođača sadi mlade masline u nasadima na način da ih mogu brati strojno, navodnjavati i gnojiti, to su puno manje kvalitetna ulja od otočkih. Je.i ga, to je tamo velki biznis i hoće prinos po svaki cijenu. Stare otočke masline imaju korijenje koje ide ko zna kuda, i nemožete ih navodnjavati ni gnojiti i da hoćete. Njihovo ulje je puno kompleksnije i time kvalitetnije, bez obzira na vrijeme i način obrade (moj stari mjerio u dobrom labosu koji je nekad vodio). Tu možete povući paralelu sa vinom, razlikom između new world vina i onih iz starih francuskih vinograda. Ako čitate opise vina u stranim izvorima, često daju starost nasada kao dosta važan fakat.

Meni je otočko ulje od starih maslina neusporedivo sa istarskim ili bilo kojim drugim tako proizvedenim uljem. Moram još reći i da sam tu totalno subjektivan, jer imam (tj. moji) četiri masline stare preko 80 godina koje daju u dobrim godinama 70-80 litara ulja, koje damo samo najbližima. Vi ostali slobodno kupujte talijansko i slični industrijski šit.
A kad Zagorac od četiri trsa napravi 70-80 litara vina, onda mu se smiju.
JPK is offline  
Odgovori s citatom